Špeciál na tento týždeň...


  • Medový špeciál 14° 

Bakalář - Rakovník 

Špeciálne svetlé pivo bohatej chuti, s nádychom chmeľovej horkosti a doznievajúcim podtónom lesného medu. Vôňa piva je sladová, jemne medová a s tónami karamelu. V chuti takisto najviac vyniká sladová zložka, horkosť je nižšia. Po chvíli sa objavujú medové tóny, spolu s karamelom a v tomto duchu prebieha aj doznievanie. Chmeľová a medová chuť v tomto pive sú príjemne prepojené. Medová zložka je priamo súčasťou piva. Je to pivo určené ľuďom, ktorý majú radi svetlé, málo horké až sladové pivo. Ide pravdepodobne o najlepší medový ležiak z priemyselného pivovaruPripravujeme čoskoro na výčap....

Nectar of Happiness 17°

Zichovec Family Brew. - Louny CZ

V chuti i vůni výrazné mango, citrusy a žlutý melou.

V půlce roku 2019 vyhlášeno serverem Untapped.com nejlepším pivem v České republice.

Jedná se o námi zamilovaný styl NEIPA, pro který je typické extrémní množství použitého aromatického chmele v pozdních fázích výroby, to z důvodu, abychom dosáhli maximální možné ovocitosti ve vůni i v chuti, ale hořkost stále drželi na uzdě. Dále se používají ovesné vločky, které zjemní strukturu těla a pivo je pak krásně sametové. A v neposlední řadě, hraje významnou roli speciální kmen kvasnic.


Splatter IPA 14°

Jama - Chorvátsky Grob

Pivovar Jama z Chorvátskeho Grobu si ku svojmu vzniku prekráčal dlhú cestu, ktorej začiatok bol ako inak doma pri domovaričskom hrnci. Ich vlajková loď Splatter, je IPA varená na americký štýl, má citrusovú vôňu a výborný balans sladovosti a drsnejšej horkosti.

Nápojový lístok